Smart TV jest już w zasadzie standardem, ale nie każdy wie, jakie oznacza możliwości. Zwykle Inteligentny sprzęt – np. nowoczesny telewizor Samsung lub Sony – stanowi serce salonu i zarazem centrum rozrywki. Ceny telewizorów z opcją Smart są różne, ale można znaleźć także tańsze i interesujące modele. Jeśli jednak nadal zastanawiasz się, co oferuje inteligentny telewizor, wszystko Ci wyjaśnimy!

 

Producenci sprzętu elektronicznego prześcigają się w innowacyjnych rozwiązaniach i technologiach, aby spełnić nasze najśmielsze oczekiwania. Wystarczy obejrzeć wybrany nowy telewizor Samsung czy Philips, aby się o tym przekonać. Obecnie na topie jest telewizor z Wi-Fi, który zapewni frajdę całej rodzinie, umożliwiając dostęp do licznych aplikacji i kolekcji filmów, seriali czy gier.

 

Telewizory 4K z opcją Smart TV – sprzęty idealne

Wśród bogatej oferty każdy znajdzie treści odpowiednie dla siebie – zarówno dorośli, jak i dzieci. Jednak opcja Smart to nie wszystko – popularne są obecnie telewizory 4K zapewniające wysoką jakość obrazu dzięki nowoczesnej technologii. Nic dziwnego, że to idealne połączenie cieszy się wielkim powodzeniem!

 

Co oferuje telewizor z Wi-Fi?

Inteligentne sprzęty na początku cieszyły się niedużą popularnością, gdyż były drogie. Teraz ceny telewizorów z opcją Smart są dużo niższe, a oferują wiele możliwości. Dzięki połączeniu z Internetem telewizor Samsung czy Panasonic daje nam dostęp do filmów, seriali i gier, a także serwisów typu VOD czy Netflix. Co więcej, możemy przeglądać strony internetowe czy korzystać z serwisów społecznościowych i rozmaitych aplikacji.

 

Smart TV i coraz więcej możliwości

Telewizor 4K ze Smart TV zapewnia nam coraz więcej możliwości, nie tylko związanych z rozrywką. Możemy mianowicie zamówić lunch, sprawdzić stan konta bankowego, skorzystać z komunikatora czy po prostu czy wypożyczyć film, który w telewizorze 4K ogląda się niemal jak w kinie. Warto jednak pamiętać, że wiążemy się z konkretną platformą, gdyż każdy producent tworzy własną.

Jeszcze kilka lat temu można było mieć obawy, że telewizor zostanie wyparty przez laptopy oraz Internet. Jednak na koniec telewizji absolutnie się nie zanosi. Telewizor zamiast konkurować – współpracuje z nowoczesnym medium, Internetem. A efekt jest naprawdę interesujący!

 

Wystarczy jeden pilot?

Ceny telewizorów zależą m.in. od wielkości ekranu, rodzaju zastosowanych nowoczesnych technologii, ale także możliwości Smart TV. Warto dodać, że inteligentne telewizory z Wi-Fi to również możliwość personalizacji. Każdy użytkownik może dowolnie ustawić sobie ekran, wybierając m.in. ulubione treści. Do niektórych modeli, np. telewizorów Samsung, otrzymasz pilot, którym obsłużysz także inne urządzenia, np. pralkę. Są też modele, które nie wymagają nawet pilota albo rozpoznają właściciela, gdyż mają wbudowane kamery.

Inteligentne telewizory to również możliwość personalizacji. Każdy użytkownik może dowolnie ustawić sobie ekran, wybierając m.in. najczęściej oglądane treści. Niektóre modele nie wymagają nawet pilota albo rozpoznają właściciela, gdyż mają wbudowane kamery.