Lampy solarne są efektowne i funkcjonalne. Doskonale nadają się na taras. Ich design ożywi przydomową przestrzeń i nada jej niepowtarzalnego charakteru. Oczywiście oświetlenie solarne ma o wiele więcej zalet. Warto dowiedzieć się o nim więcej.

 

Solarne oświetlenie tarasu – funkcjonalne i nowoczesne

Dzięki oświetleniu solarnemu na taras można korzystać z przydomowej przestrzeni nawet po zmroku. Co więcej, gdy lampa jest dobrana do estetyki budynku, stwarza klimat i przyjazną atmosferę zwłaszcza podczas spotkań z bliskimi i znajomymi.

Jeśli do tej pory sporo płaciłeś za energię elektryczną, teraz będzie to należeć do przeszłości. Lampy solarne na taras pozwolą Ci zapomnieć o kosztach. Urządzenia pobierają energie z promieniowania słonecznego. Ta jest następnie przekształcana w prąd, dzięki czemu zasila lampy solarne. Energia gromadzi się w akumulatorze i jest wykorzystywana po zmroku. Jako że lampy solarne na taras czerpią z odnawialnych źródeł energii, oszczędzasz energię elektryczną, a co za tym idzie, mniej za nią płacisz.

 

Jakie cechy mają solarne lampy na taras

Solarne lampy na taras są bezprzewodowe. Dzięki temu ich montaż jest naprawdę prosty, gdyż nie wymaga podłączania do sieci i stosowania żadnych narzędzi. Bezprzewodowe oświetlenie doskonale sprawdza się, jeśli chodzi o aranżację ogrodu. Zmiana wystroju nie stanowi tu żadnego problemu – zbędne okablowanie nie jest konieczne. Lampę solarną możesz w każdej chwili przenieść w inne miejsce, w zależności od swoich aktualnych potrzeb.

Lampy solarne na taras są całkowicie bezpieczne, ponieważ są zasilane niskim napięciem.

 

Jakie lampy solarne na taras wybrać?

Właściciele domów coraz częściej poszukują energooszczędnych rozwiązań, dlatego na rynku pojawiło się sporo producentów lamp solarnych. My chcemy zwrócić uwagę na firmę Solarled. Jej produkty to między innymi profesjonalne lampy solarne przeznaczone na taras i do ogrodu. Mają one wszystkie cechy dobrych lamp solarnych, dodatkowo są jednak bardzo estetyczne. Ich obudowa jest aluminiowa, dzięki czemu są też wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne.

Oferta firmy Solarled to oświetlenie solarne na taras, które nie ma nic wspólnego z często stosowanymi lampkami tarasowymi. Są wydajne i charakteryzuje je ciekawy design, dlatego sprawdzą się w każdej przydomowej przestrzeni. Lampy solarne Solarled emitują światło o przyjaznej dla wzroku barwie. Wyposażone są w pilot do włączania oświetlenie i sterowania jego natężeniem. Jest to więc bardzo wygodne rozwiązanie – nie musisz wstawać z krzesła, aby włączyć lampę czy sterować oświetleniem. Możesz bawić się zmianą nastroju – przyciemniać lub rozjaśniać przestrzeń tarasu.

 

Dlaczego warto wybrać oświetlenie solarne na taras?

Przede wszystkim dlatego, że lampy solarne na taras są bezprzewodowe i nie wymagają podpięcia do sieci. Nie obciążają też domowego budżetu, gdyż są energooszczędne.

Są również bezpieczne – są zasilane niskim napięciem, a dodatkowo brak okablowania zwiększa komfort użytkowników. Lampy solarne można łatwo dopasować do aranżacji tarasu. W razie innej koncepcji można je przenieść w inne miejsce. Montaż lamp solarnych na taras jest bardzo łatwy – aby je zainstalować, nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy technicznej. Warto wiedzieć, że lampy solarne wyposażone są w czujnik zmierzchu i zapalają się automatycznie po zapadnięciu zmroku. Nowoczesne urządzenia mają przyjazne dla środowiska diody LED.

Dzięki lampom solarnym na taras bez wysiłku oświetlisz także trudno dostępne miejsca. Oczywiście oświetlenie na taras jest doskonałe także do oświetlania ścieżek w ogrodzie.