Wiele osób uważa, że śniegowce to buty, które można oceniać jedynie pod względem funkcjonalności, ponieważ ich estetyka to sprawa bardzo dyskusyjna. Nie da się jednak ukryć, że Moon Boots cieszą się popularnością nie tylko ze względu na ciepło, jakie zapewniają, ale i atrakcyjny design.

 

Buty pierwszego wyboru na mroźny poranek

Wątpliwości nie ulega, że podstawową zaletą butów takich jak Moon Boots jest termoizolacyjność. Zapewniają one ciepło w sposób, w który żaden model kozaków, botków, taperów i innych zimowych butów tego nie zrobi. Ten poziom termoizolacyjności jest po prostu nieosiągalny dla innych butów. Moon Boots są produkowane z materiałów wodoodpornych, które gwarantują, że do środka nie dostaje się woda, sprawdzają się więc nawet w wysokim śniegu. Dodatkowo cholewka wytwarzana jest z poliuretanowej pianki. Charakterystyczną cechą tych butów jest podeszwa wykonana z grubej gumy. To wszystko sprawia, że tego typu śniegowce nie tylko zapewniają wysoką ochronę przed przemakaniem, lecz także gwarantują właściwą wentylację stóp. Materiały na te śniegowce są wyjątkowo wytrzymałe, co sprawia, że Moon Boots można nosić przez kilka kolejnych sezonów.

Idealnie sprawdzają się one w drodze do pracy, do szkoły, na uczelnię. Możesz założyć je na popołudniowy spacer po parku lub lesie, a także na weekendową wycieczkę w góry lub wyjazd narciarski.

Kosmiczny design

Moon Boots, a także inne modele śniegowców spotykają się z różnymi ocenami jeśli chodzi o ich estetykę. Praktyka i wybory stylistów pokazują jednak, że to wyjątkowe zimowe obuwie pasuje właściwie do wszystkiego. Możesz nosić je zarówno do kombinezonów narciarskich, zwykłych spodni, swetrowych sukienek czy krótkich wełnianych spódniczek. Oczywiście nieco dziwnie wyglądałyby one w połączeniu ze zwiewną stylizacją, natomiast o taką trudno w zimę. Nawet jeśli założysz nieco delikatniejszą spódniczkę, ale połączysz ją z grubymi rajstopami, z powodzeniem możesz do takiego zestawu założyć Moon Boots. Jeśli chodzi o górę, bez wahania możesz sięgać nie tylko po sportowe i lifestylowe bluzy, lecz także oversizowe lub bardziej dopasowane do sylwetki swetry. Moon Boots dobrze wyglądają nawet w zestawieniu z marynarkami. To nieodłączny element zimowych, casualowych stylizacji dla zmarzluchów. Warto zresztą podkreślić, że część osób wcale nie wybiera tych butów ze względu na wysoką termoizolacyjność obuwia, ale właśnie jego kosmiczny design, który sprawia, że cała stylizacja nabiera wyjątkowego charakteru.