Kategoria: Rodzina

Ranking: torby dla mam – kwiecień 2017

Poniższe zestawienie wykreowano w oparciu o dane statystyczne witryny Skąpiec.pl i ukazuje preferencje zakupowe internautów. Na skróty Najpopularniejszy produkt: Skip Hop DUO SIGNATURE torba dla mamy do wózka – Heather Grey 200301, procent odsłon: 23.67. Najbardziej dostępny produkt: Skip Hop Torba Duo Signature Chevron, liczba sklepów: 4. Najtańszy produkt: 4Baby Torba pielęgnacyjna Dark Red, cena od: 38,99 zł. Najdroższy produkt: Lassig Green Label Torba z Akcesoriami Mix n Match Rose LMNMB616, cena do: 439,90 zł. Ranking producentów W poprzednim miesiącu cieszącym się największym zaufaniem producentem artykułów w kategorii „Torby dla mam” okrzyknięta została firma Skip Hop. Stawiało na nią...

Read More

 

Porady

Zwalczanie szkodników

Najwięcej szkód w ogrodach przydomowych wyrządzają ślimaki, krety i owady. Nie należy zapominać, że są częścią ekosystemu i swoje zadania do spełnienia mają. Jednak gdy pojawia się ich zbyt dużo to mogą powodować straty odczuwalne.


Nowoczesny Balkon 0

Jaki powinien być nowoczesny balkon?

Styl nowoczesny w ostatnim czasie na dobre zagościł w wielu wnętrzach. Jednak bardzo często jest on wykorzystywany również między innymi na balkonach. Zatem czym się charakteryzuje?


Sluchawki Montaz

Nie zapomnij spakować słuchawek!

Na ostatnia chwilę zostawiamy sobie przygotowanie urlopowej play listy – bez względu na to czy na na karcie pamięci czy w chmurze. A czy o sprawdzeniu słuchawek pamiętamy?


Garage door in Vancouver, Canada.

Próg garażowy, czyli najlepsza ochrona garażu przed deszczem

Mokra podłoga w garażu po deszczu, liście i piasek w każdym kącie, to dobrze znane Ci widoki? Prawdopodobnie winowajcą jest nieszczelna brama garażowa.