Nie ma wątpliwości, że fotobudka to dzisiaj jedna z najchętniej wybieranych atrakcji, na jaką decydują się organizatorzy wszelkiego rodzaju wydarzeń.

 

Sprawdza się nie tylko na weselach, balach karnawałowych, studniówkach czy urodzinach, ale także firmowych bankietach. Dlaczego właściwie robienie zdjęć w fotobudce cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem? Sprawdźcie sami już teraz.

 

Zdjęcia gotowe od razu

Fotobudka to urządzenie, które pozwala nie tylko na robienie zdjęć portretowych i legitymacyjnych, ale dzisiaj przede wszystkim tych rozrywkowych podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń. Wykonane przez automatyczny aparat zdjęcia są od razu drukowane, co jeszcze bardziej cieszy tych, którzy pozowali.

Moda na fotobudkę przyszła do nas z Zachodu. Początkowo wykorzystywana była w celu robienia zdjęć legitymacyjnych, paszportowych i wszystkich tych potrzebnych „na już”. Dopiero od niedawna jest urządzeniem przenośnym, które wykorzystuje się jako atrakcję w ramach zabawy.
Przede wszystkim cieszy fakt, że zdjęcia z fotobudki stanowią doskonałą pamiątkę, która jest dostępna od razu i niejednokrotnie wywołuje salwy śmiechu. Jeśli zwrócimy uwagę na treść ogłoszeń po wpisaniu hasła typu „fotobudka wynajem”, dowiemy się, że najczęściej wraz z fotobudką jej dystrybutorzy oferują również gadżety, dzięki której mini sesje zdjęciowe stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.

 

Szalona zabawa ujęta w kadrze

Rzeczywiście fotobudka jest w stanie rozweselić nawet największego ponuraka. Zdjęcia, które są natychmiast drukowane, stanowią kwintesencję zabawy, która odbywa się na danym wydarzeniu. Nie ma wątpliwości, że fotografie znacznie różnią się od tych wykonywanych przez profesjonalistę. Kadry utrwalane są co kilka, kilkanaście sekund i wyłapują nierzadko naprawdę zabawne, spontaniczne miny. Jeśli dodamy do tego gadżety w postaci ciekawych kapeluszy, wąsów, okularów czy napisów, może okazać się, że centrum zabawy i rozrywki przenosi się właśnie do fotobudki”.

 

Ciekawy chwyt marketingowy

Fotobudkę coraz częściej wykorzystują nie tylko organizatorzy prywatnych imprez. Ta cieszy się coraz większą popularnością na firmowych eventach. W czasach, w których wizerunek w social mediach jest tak ważny, wrzucenie kilku fotek rozbawionych pracowników podczas służbowego bankietu, z całą pewnością wpływa pozytywnie. Co więcej, w fotobudce można wykorzystać hasła reklamowe nawiązujące do działalności firmy, logotypy oraz gadżety, które się z nią kojarzą.

Warto mieć również na uwadze, że zapewnienie takiej atrakcji pracownikom, to doskonały krok ku polepszeniu i wzmocnieniu ich relacji. Co więcej, im więcej bonusów otrzymuje zatrudniony personel, tym staje się bardziej lojalny. Patrząc na nieduży wydatek, jaki wiąże się z wynajmem fotobudki, trzeba przyznać, że jest to opłacalna inwestycja, która z całą pewnością przekłada się korzystnie na motywację i zaangażowanie samych pracowników oraz generowane ostatecznie zyski prowadzonej działalności.

Artykuł został napisany na podstawie materiałów dostępnych na stronie https://fotobudka.eventteam.me/