Urządzanie domu czy mieszkania zwykle sprawia nam ogromną radość – chcemy mieć wszystko nowe, pachnące i w naszym guście. Wiąże się z tym jednak spory wydatek. Musimy wynająć ekipę budowlano-remontową, przestawić ściany, położyć podłogi, a także wyposażyć wnętrze w meble i sprzęty. Jeśli nie chcemy rezygnować z dobrej jakości produktów, zwykle decydujemy się na kredyt albo raty. Oto TOP 4 urządzeń kupowanych na kredyt.

Modnie zaaranżowane wnętrze cieszy oczy! Wymaga jednak pewnego standardu – zwykle decydujemy się na dobre i markowe sprzęty wyposażone w nowoczesne rozwiązania jak QLED, Steam Touch, Quick Drive.  Samsung, Bosch czy Sony prześcigają się w wymyślaniu i stosowaniu w swych produktach innowacji.

 

Pralka

Jednym ze sprzętów, bez którego niemożliwe jest normalne funkcjonowanie, jest pralka. To właśnie ją – obok urządzeń do kuchni – kupujemy w pierwszej kolejności. Warto porównać różne modele popularnych producentów, np. Samsung Quick Drive, Electrolux czy Gorenje. Nie ma problemu, aby znaleźć odpowiedni dla siebie – np. z funkcją dorzucania prania w trakcie działania maszyny, trybem odświeżania itd.

Dzięki temu każdy z nas szybko dobierze odpowiednią pralkę zgodnie ze swoimi potrzebami oraz możliwościami finansowymi. Jeśli możemy pozwolić sobie na topowe modele, wyposażone w liczne funkcje dodatkowe i nowoczesne rozwiązania, zwróćmy uwagę na takie sprzęty, jak np. Samsung Quick Drive czy Amica Steam Touch.

 

Telewizor

Telewizor od lat stanowi wizytówkę mieszkania – zwykle wybieramy model o dużej przekątnej ekranu i wyposażony w liczne funkcje i Smart TV. To jeden z niewielu produktów, bez których możemy, ale nie potrafimy żyć! Bardzo często wybieramy topowe modele, aby kupić je na raty. Oferta jest tak bogata, że łatwo dopasujemy model do swoich wymagań. Nie dla każdego najnowsze technologie są priorytetową kwestią. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na jakość ekranu.

 

Kuchenka elektryczna

Wśród popularnych sprzętów, które kredytujemy, jest także kuchenka elektryczna. Bez odpowiednio wyposażonej kuchni nie możemy się przecież wprowadzić! Producenci stosują innowacyjne rozwiązania, aby podnieść komfort użytkowania sprzętu. W ten sposób postępuje m.in. Bosch czy Samsung. Warto zwrócić baczną uwagę na specyfikację i wybrać model idealny dla nas.

 

Lodówka

Jeśli mamy już kuchenkę elektryczną i pralkę – np. Samsung Qucik Drive czy Candy – zaczynamy rozglądać się za lodówką. Jest niezbędna, gdyż umożliwia przechowywanie żywności, co z kolei zapewnia świeżość spożywanych przez nas produktów. W ofercie licznych producentów są nawet modele z funkcją Smart! Mimo to zacznijmy jednak od ustalenia, jakiej pojemności model jest nam potrzebny. Ponadto zwróćmy uwagę także na wielkość zamrażarki. Kluczową kwestią jest też design naszej kuchni, gdyż od tego zależy, czy szukamy lodówki do zabudowy, czy może wolnostojącej, ale robiącej wrażenie?