Posiadanie ogrodu to marzenie wielu osób. Kiedy uda nam się stworzyć wymarzony ogród z bujną roślinnością i pięknym, gładkim trawnikiem bardzo często w naszym raju pojawia się nieproszony gość, czyli kret.

 

To małe niepozorne stworzenie potrafi narobić wielu szkód, szczególnie w miejscach bardzo żyznych i podłożach przygotowanych pod idealny trawnik. Bardzo często nawet jeśli uda nam się pozbyć tego szkodnika, odstraszyć go, to po krótkim czasie on wraca, a nierzadko pojawiają się kolejne osobniki, które coraz bardziej niszczą nasz ogród. My wydajemy pieniądze na kolejne odstraszacze, a ogród wygląda coraz gorzej. Jak zatem skutecznie pozbyć się kreta?

 

Sposób na kreta

Krety niszczą ogród i sieją coraz większe spustoszenie, a my bardzo często czujemy się bezradni. Domowe sposoby oraz odstraszanie kretów nie działa, a trawnik coraz bardziej przypomina pobojowisko. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest kretołap. Jeżeli szybko i naprawdę skutecznie chcemy pozbyć się kreta z naszego ogrodu to tego rodzaju pułapka pirotechniczna będzie idealna. Pułapka została zaprojektowana z wykorzystaniem instynktu zwierzęcia, które za każdym razem, gdy zatkamy otwór powraca, aby go udrożnić. Dlatego mamy pewność, że gdy umieścimy kretołap w otworze to kret powróci, aby usunąć przeszkodę. Takie urządzenie jest łatwe w obsłudze i pozwala szybko pozbyć się intruza. Wystarczy umieścić kretołap Target w wyrównanej kretowinie i poczekać, aż lampka zapali się na czerwono.

Urządzenie jest zasilane dwoma bateriami, a przed przystąpieniem do usunięcia kreta należy tylko wyrównać kretowinę i udrożnić otwór wykopany przez kreta, tak aby wygodnie umieścić w nim kretołap. Kiedy zwierzę powróci, aby odetkać zablokowany otwór uruchamia czujkę, po czym następuje wybuch petardy. Urządzenie nie jest skomplikowane w obsłudze i wystarczy zastosować się instrukcji obsługi, a szybko usuniemy szkodnika z naszego terenu.

 

Piękny i równy trawnik, dzięki skutecznej pułapce na kreta

Warto zadbać o piękny i zdrowy trawnik, a krety bardzo często pojawiają się w najmniej oczekiwanym momencie. Kretołap można zastosować o dowolnej porze roku, więc kiedy tylko pojawią się krety w naszym otoczeniu to szybko i bezproblemowo możemy się ich pozbyć. Wybierając kretołap marki Target otrzymujemy urządzenie wielokrotnego użytku, dzięki czemu mamy pewność, że za każdym razem gdy w naszym ogrodzie pojawią się nieproszeni goście szybko i skutecznie ich usuniemy.

Po zamontowaniu pułapki, co zajmuje nie więcej niż 1 minutę wystarczy poczekać dobę lub trochę więcej i mamy kłopot z głowy. Jeżeli po upływie tego czasu nie nastąpił wybuch należy zmienić kretowisko, w którym umieścimy urządzenie z petardą. Jeżeli chcemy raz na zawsze pozbyć się kreta z naszego trawnika, to kretołap Target idealnie się do tego nadaje. A gdy kolejnym razem pojawi się na naszym terenie kret, szybko i skutecznie usuniemy go z naszego ogrodu. Warto zainwestować w taką pułapkę, dzięki której nasz ogród pozostanie w nienaruszonym stanie i będzie wyglądał efektownie przez cały rok.

 

Autor artykułu
Autorem artykułu jest właściciel strony Kretołap – strony produktowej jedynego skutecznego narzędzia do pozbycia się kretów z ogrodu.