Szukasz zegarka na rękę. Wiesz, że ma to być zegarek sportowy. Albo elegancki, albo po prostu na co dzień. A może nie masz pomysłu, na jaki styl się zdecydować, za to doskonale wiesz, jakiej marki ma to być zegarek. Czy odpowiedź brzmi: Timex? Jeśli zastanawiasz się, jaki zegarek Timex kupić, czytaj dalej. Podpowiemy ci kilka modeli idealnych na różne okazje!

 

Kto produkuje zegarki Timex?

Timex to amerykańska korporacja produkująca zegarki od 1854 roku. Już w połowie XX wieku Timex sprzedał 500 milionów swoich zegarków. W tym właśnie czasie firma reklamowała swoje produkty jako niemal niezniszczalne. W serii reklam zegarki poddawane były przeróżnym testom, jak zrzucanie ich z ogromnych wysokości. Reklamy reklamami, ale jak jest w rzeczywistości? Czy zegarki Timex są dobre? Muszą, skoro kupujemy je już od tylu lat! Gdyby firma Timex nie stawiała na jakość, już dawno zniknęłaby z rynku. Jak mawiają – miliony zadowolonych użytkowników na świecie nie mogą się mylić!

 

Jaki zegarek Timex?

Wybór jest przeogromny. Nic dziwnego, firma z tak długą tradycją musi mieć na swoim koncie różnorodne zegarki dla klientów o zróżnicowanych potrzebach. Trzymanie się wypracowanej jakości to jedno, trzeba też podążać z duchem czasu i tworzyć modele odpowiadające współczesnym trendom. Zegarki Timex podołały temu zadaniu. Atrakcyjne są także ich ceny. Czas więc rzucić okiem na konkretne modele. Pomógł nam je wybrać sklep z zegarkami online.

Zegarek Timex Easy Reader TW2R62600

Na początek zegarek damski Timex. To reprezentant serii Easy Reader. Zegarki damskie Timex z tej serii wyróżniają się doskonałą czytelnością tarczy. Jest więc to model idealny dla pań, które zegarek traktują nie tylko jako biżuterię, ale i praktyczne narzędzie pracy. A propos, prezentowany zegarek idealnie nada się do pracy np. w biurze. Ma skórzany pasek w granatowym kolorze z błękitnymi brzegami. Tak samo błękitna jest wskazówka odmierzająca sekundy. Z takim zegarkiem profesjonalny look gwarantowany!

Zegarek Timex Ironman TW5M07900

Zegarki Timex Ironman to jedna z najpopularniejszych serii zegarków sportowych tego producenta. Odznaczają się wysoką wodoszczelnością (100 m), dzięki czemu można z nimi bez obaw pływać i nurkować. Posiadają podświetlenie Indiglo, które pozwala odczytywać godzinę w ciemnościach, np. podczas późno wieczornych treningów. Uprawiającym sporty spodoba się pewnie fakt, że zegarki Ironman mają stoper, timer, alarm i pojemną pamięć, dzięki której łatwiej analizować przebieg treningu i dokonywane postępy. Model Ironmn TW5M07900 odznacza się ciekawą kolorystyką. Tarcza otoczona jest szachownicą w odcieniach niebieskiego. Nam przywodzi to na myśl wodne klimaty, więc jeśli pływasz, to model dla ciebie!

 

Zegarek Timex Originals TW2P96700

A zegarki Timex męskie w bardziej eleganckim wydaniu? Proszę bardzo, oto jeden z nich: Timex Originals na skórzanym brązowym pasku i kopertą z mosiądzu. Ponadczasowy, odrobinę retro, ale doskonały także na co dzień. Dla panów, którzy do zasad klasycznej elegancji stosują się na co dzień! Ile kosztuje zegarek Timex Originals TW2P96700? Tylko 161 zł, jest dodatkową zaletą tego modelu!

Zegarek Timex Modern Originals T2N790

Tym razem zegarek uniwersalny – tak zwany unisex. Zdecydowanie dla osób młodych (także duchem), nowoczesny, pełen radości i optymizmu. Wszystko za sprawą kolorowych wskazówek i indeksów. Te wielobarwne akcenty świetnie równoważy czarna tarcza zegarka i czary pasek z błyszczącej skóry.

 

Zegarek Timex Fashion TW2P79500

Najbardziej designerski z prezentowanych tu zegarków Timex. Uwagę przykuwa tarcza z ciekawym wzorem i złotymi indeksami, które łączą przeciwległe sobie godziny. Cyfry zastępują także złote, błyszczące kuleczki – małe na każdej godzinie i dodatkowo cztery większe na godzinach 12, 3, 6 i 9. Całość kojarzy się nieco z narzędziem do nawigacji, wskazującym kierunki świata! Zegarki Timex damskie takie jak Timex Fashion spodobają się paniom, które lubią się delikatnie wyróżniać.

Zegarki Timex to zegarki dla każdego i na każdą okazję. Jedne uniwersalne, inne wyposażone w specjalne funkcje dla wymagających. Precyzyjnie działają i pięknie wyglądają. Naprawdę serdecznie je polecamy!