Kategoria: Gry

29 gier wideo w 36 godzin!

Znamy efekt 36 godzin pracy nad grami video (o temacie: „Miś”) podczas Warsaw Film School Game Jam 2. Laureatami zostały gry grupy „Yayo” i „Kransoludy z Marsa”.

Read More

Mają 36 godzin na stworzenie gry video

Rozpoczynają się igrzyska dla młodych i niezależnych twórców gier wideo. 130 pasjonatów tworzenia gier wideo z całej Polski w ekstremalnie krótkim czasie – zaledwie 36 godzin – stworzy kilkanaście nowych tytułów.

Read More
  • 1
  • 2

 

Porady

Zwalczanie szkodników

Najwięcej szkód w ogrodach przydomowych wyrządzają ślimaki, krety i owady. Nie należy zapominać, że są częścią ekosystemu i swoje zadania do spełnienia mają. Jednak gdy pojawia się ich zbyt dużo to mogą powodować straty odczuwalne.


Nowoczesny Balkon 0

Jaki powinien być nowoczesny balkon?

Styl nowoczesny w ostatnim czasie na dobre zagościł w wielu wnętrzach. Jednak bardzo często jest on wykorzystywany również między innymi na balkonach. Zatem czym się charakteryzuje?


Sluchawki Montaz

Nie zapomnij spakować słuchawek!

Na ostatnia chwilę zostawiamy sobie przygotowanie urlopowej play listy – bez względu na to czy na na karcie pamięci czy w chmurze. A czy o sprawdzeniu słuchawek pamiętamy?


Garage door in Vancouver, Canada.

Próg garażowy, czyli najlepsza ochrona garażu przed deszczem

Mokra podłoga w garażu po deszczu, liście i piasek w każdym kącie, to dobrze znane Ci widoki? Prawdopodobnie winowajcą jest nieszczelna brama garażowa.