Świat stał się małą, globalną wioską. Można swobodnie przemieszczać się po Europie, można wybrać życie w Azji czy którejś z Ameryk. Taka sytuacja sprzyja podróżom, poznawaniu świata, przygodom, rozwojowi, ale także ogranicza kontakty z rodzicami, dziećmi, przyjaciółmi, którzy po tym świecie rozeszli się w wyniku różnych wydarzeń i wyborów. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by okazywać im ciągłe uczucie i pamięć, bo nasz symbol miłości i przyjaźni może trafić, do kogo tylko zapragniemy.

 

Kwiaty z dostawą do domu

Przez Internet kupujemy już każdy produkt. Nawet ten, który powinien być zawsze świeży, który jest delikatny i ma wartość sentymentalną, czyli kwiaty. W kwiaciarni online możemy wybrać dowolny bukiet, jedną różyczkę czy popularnego storczyka i wysłać go do wskazanej osoby.

Zakupy wyglądają jak każde inne robione w internetowym sklepie: musimy wejść na stronę, wybrać prezent idealny, podać swoje dane, dane do wysyłki i opłacić zamówienie. Co ważne, oferta obejmuje bardzo różne bukiety, które komponowane są przez doświadczonych florystów, ale także umożliwia samodzielny, kreatywny dobór kwiatów.

 

Gotowe bukiety

Fotografie bukietów ze strony internetowej najpełniej oddają ich ostateczny wygląd, dlatego przeglądając je, od razu widzimy, który najbardziej przypadnie do gustu bliskiej nam osobie. Można wybierać zarówno klasyczne, czerwone róże i to w ilości od 5 do 200 sztuk, jak i bukiety przypominające te zebrane z łąki. Nie brakuje przepięknych wiązanek z tulipanów, żonkili, modnych goździków, czy dumnych gerberów. Niektóre są niezwykle kolorowe, inne stonowane, dobrane w jeden, niezwykle symboliczny kolor.

 

Kwiaty w pudełku

Goździki czy róże, tulipany albo storczyki zapakowane do pięknego pudełka to prawdziwy hit! Pudełko nie tylko chroni kwiaty przed przypadkowym zniszczeniem, ale jest przepiękną ozdobą całego bukietu, a później, gdy stanie na stole czy komodzie, także uzupełnia wygląd wnętrza. Kompozycja prezentuje się zawsze przepięknie, a kwiaty długo są świeże.

 

Prezenty

Bukiet kwiatów w formie wiązanki i pudełka można uzupełnić o prezent: butelkę ulubionego wina, pudełko czekoladek, maskotkę, a nawet biżuterię. Zestawy przygotowane są tak, by pasowały do każdej okazji, a nawet do wieku osoby obdarowanej, dlatego kosz ze słodyczami i zabawkami można wysłać nawet do małej dziewczynki czy małego chłopca. Można także dołączyć do zestawu bilecik z indywidualnie dopasowaną informacją.

 

Poczta z kwiatami na każdą okazję

Urodziny, imieniny, rocznica, ślub czy komunia od zawsze kojarzą się z bukietami kwiatów. Czasami jednak nie można uczestniczyć w wielkich, rodzinnych uroczystościach, a wtedy warto przesłać prezent za pośrednictwem kuriera czy poczty. Kwiaty na dowóz to znakomite rozwiązanie. Zamawiamy je poprzez rozbudowaną stronę internetową. Zamówienie trafia do centrali kwiaciarni internetowej w Warszawie, a stamtąd, w odpowiednim czasie kurierem pod wskazany adres. Wszystko dzieje się bardzo szybko, ponieważ kwiatowa przesyłka nawet tego samego dnia może trafić do adresata.

Kwiaty są zawsze idealnie świeże, przechowywane w warunkach zapewniających im długą żywotność i przewożone w takich, by bukietu nie uszkodzić, nie połamać, nie zgnieść, czyli żeby wyglądał identycznie, jak ten zamieszczony na zdjęciu w kwiaciarni z dowozem. Kwiaty można więc zamówić z dużym wyprzedzeniem, wskazując dokładnie datę, kiedy mają dotrzeć. Jeśli jednak zapomnieliśmy o jakiejś okazji, prędkość, z jaką kwiaty są przygotowywane i dostarczane, pozwoli na szybką naprawę błędu i niedopatrzenia – jeszcze tego samego dnia kwiaty mogą pojawić się w domu jubilata czy solenizanta.

 

Efekt zaskoczenia

Do niedawna znaliśmy takie historie z filmów. Kiedy posłaniec z kwiatami puka do drzwi albo wręcza bukiet kwiatów z bilecikiem prosto do biura, przynosi ze sobą także miłe uczucie zaskoczenia. Kwiaty to symbol pamięci i miłości, a przekazywanie ich przez posłańca kojarzy się z romansami opisanymi w najpiękniejszej literaturze. Kwiaty z dowozem można więc przesłać ukochanej osobie i zrobić jej niesamowitą niespodziankę, która zostanie w pamięci na lata.

Takie piękne bukiety oraz usługą dowozu kwiatów oferuje kwiaciarnia online e-kwiaty.