Kategoria: Porady dla domatorów

Małe, ale ważne! Akcesoria łazienkowe, o których nie można zapomnieć!

Podczas urządzania wnętrz ważne są nie tylko największe elementy wyposażenia, takie jak – w przypadku łazienki – urządzenia sanitarne, nie tylko kolory ścian czy podłóg, ale też detale, które bardzo często przesądzają o efekcie, jaki uzyskamy. Wśród takich ważnych szczegółów wymienić należy różnego rodzaju wieszaki, koszyki i półki, dozowniki i stojaki.

Read More

Plakaty z napisami – modna dekoracja wnętrza

Najpiękniejsza nawet aranżacja wnętrza może się z czasem znudzić, co jest zjawiskiem jak najbardziej naturalnym. Każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu zmienić coś w swoim otoczeniu. Jeśli zależy Ci na szybkiej, ale spektakularnej metamorfozie domu czy mieszkania, polecamy niezwykle modne i stylowe plakaty z napisami.

Read More

 

Porady

Zwalczanie szkodników

Najwięcej szkód w ogrodach przydomowych wyrządzają ślimaki, krety i owady. Nie należy zapominać, że są częścią ekosystemu i swoje zadania do spełnienia mają. Jednak gdy pojawia się ich zbyt dużo to mogą powodować straty odczuwalne.


Nowoczesny Balkon 0

Jaki powinien być nowoczesny balkon?

Styl nowoczesny w ostatnim czasie na dobre zagościł w wielu wnętrzach. Jednak bardzo często jest on wykorzystywany również między innymi na balkonach. Zatem czym się charakteryzuje?


Sluchawki Montaz

Nie zapomnij spakować słuchawek!

Na ostatnia chwilę zostawiamy sobie przygotowanie urlopowej play listy – bez względu na to czy na na karcie pamięci czy w chmurze. A czy o sprawdzeniu słuchawek pamiętamy?


Garage door in Vancouver, Canada.

Próg garażowy, czyli najlepsza ochrona garażu przed deszczem

Mokra podłoga w garażu po deszczu, liście i piasek w każdym kącie, to dobrze znane Ci widoki? Prawdopodobnie winowajcą jest nieszczelna brama garażowa.