Bez ich pomocy nie byłoby portalu na 1 miejscu…

booking-com_logo

Booking.com B.V., firma należąca do Priceline Group (Nasdaq: PCLN), jest właścicielem i zarządza platformą Booking.com, wiodącym portalem rezerwacji zakwaterowania online. Każdego dnia za pośrednictwem Booking.com rezerwowanych jest 800 000 noclegów. Portal i aplikacje Booking.com przyciągają odwiedzających z całego świata, zarówno tych podróżujących w interesach, jak i dla przyjemności.

Od 1996 roku Booking.com B.V. gwarantuje najlepsze ceny i oferuje zakwaterowanie w różnego rodzaju obiektach, począwszy od małych, niezależnych pensjonatów po luksusowe hotele pięciogwiazdkowe. Obiekty, które nie oferują wyżywienia, są także prezentowane na oddzielnej stronie Villas.com – siostrzanej platformie uruchomionej ostatnio przez Booking.com. Strona internetowa i aplikacje Booking.com dostępne są w 42 językach i oferują ponad 621 301 obiektów w 212 krajach.

 ceneo_pl

 

 

Ceneo.pl to drugi największy serwis e-commerce w Polsce i najpopularniejsza porównywarka cen. Serwis odwiedza każdego miesiąca ponad 5 mln internautów. Ceneo.pl jest częścią globalnej Grupy Naspers, która działa na rynkach rozwijających się m.in. w obszarze e-commerce.

Serwis dostarcza internautom kompleksowych informacji na temat zakupów online, a sklepom oferuje możliwość zwiększenia sprzedaży oraz promocję swojej marki wśród dynamicznie rozwijającej się społeczności internetowej. Podstawową jego funkcją jest porównywanie cen – obecnie Ceneo.pl udostępnia dane z ponad 4,4 tys. sklepów internetowych, prezentując tym samym aż 16 mln ofert.

 

partnerzy_empik

Empik to największa i najlepiej rozpoznawalna sieć dystrybucji dóbr kultury, wiedzy i rozrywki na polskim rynku. Już od 65 lat jest stałym elementem kulturalnego krajobrazu Polski. W 188 salonach (stan na początek 2013 r.) Empik oferuje swoim Klientom unikalny mix produktów: książki, muzykę, filmy, gry i programy multimedialne, prasę, produkty art&pap, artykuły edukacyjne, gadżety, produkty do dekoracji wnętrz a także bilety na różnorodne wydarzenia. Dla 30 milionów klientów rocznie Empik jest swoistym przewodnikiem po tym, co w kulturze i rozrywce najmodniejsze i najbardziej godne uwagi.

fotoindex_logo_72

Fotoindex to niezależny serwis gromadzący oceny i opinie o internetowych fotolabach.

To również jedyne miejsce w sieci gdzie możesz wygodnie porównać ceny odbitek zdjęciowych, fotoksiążek, fotokalendarzy oraz innych fotoproduktów. Fotoindex.pl to miejsce od którego zaczyna się udane zakupy.

fotolia-logo-white

Fotolia została stworzona, aby oferować kreatywne prace w przystępnych cenach. Nasza zróżnicowana biblioteka zawiera ponad 37 milionów obrazów, wektorów oraz klipów wideo royalty-free.

Nasi klienci mają dostęp do ponad 37 milionów obrazów, wektorów i klipów wideo w doskonałych cenach, podczas gdy nasi artyści współpracownicy, otrzymują najwyższe prowizje na rynku. Zaufana platforma biznesowa i technologiczna pozwala osiągnąć milion pobrań każdego roku. Wszystkie obrazy dostępne w serwisie Fotolia są Royalty Free i mogą zostać wykorzystane do każdego projektu lub dokumentu, bez ograniczeń czasowych.  

partnerzy_helion

 

Helion (literatura informatyczna) — ponad 3100 wydanych tytułów. To publikacje podążające za dynamicznie rozwijającymi się technologiami, kierowane do wszystkich użytkowników komputerów, bez względu na stopień zaawansowania.

Książki te są chętnie kupowane zarówno przez ludzi zawodowo związanych z informatyką, jak i osoby, dla których technologie informatyczne i cyfrowe są nieodzownym elementem pracy, nauki czy rozrywki. W sektorze książki informatycznej Helion jest od wielu lat niepodważalnym liderem.

Ponad 85% książek komputerowych sprzedawanych rocznie w Polsce to publikacje GW Helion SA.

impuls_logo

Oficyna Wydawnicza Impuls to zlokalizowane w Krakowie wydawnictwo i księgarnia internetowa oferująca publikacje z zakresu nauk społecznych, poradniki dla rodziców i nauczycieli, publikacje z szeroko pojętej pedagogiki, w tym specjalnej, przedszkolnej i wczesnoszkolnej, muzyki i sztuki, psychologii, socjologii, alternatywnych dziedzin edukacji akademickiej: arteterapii, biblioterapii, dogoterapii czy edukacji międzykulturowej.

Oferujemy książki tradycyjne oraz w formacie ebook. Ponadto oferujemy kompleksowy cykl wydawniczy.

Mam nadzieję, że wielu czytelników skorzysta z naszej oferty wydawniczej, a może dołączą do coraz większego grona autorów interesujących publikacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, sugestie, propozycje. Zapraszam i zachęcam do częstych odwiedzin naszej strony internetowej, do wydawnictwa, księgarni i bibliotek. Nowością są filmiki promujące nasze publikacje w YouTube.

Więcej o Impulsie

logo-instalki_1

 

Instalki.pl, to serwis gromadzący popularne i najbardziej przydatne programy komputerowe. Portal działa od 2004 roku i przez lata obecności w Sieci znalazł się w czołówce polskich witryn o tematyce software. Portal zajmuje się udostępnianiem szeroko pojętego oprogramowania i gier oraz publicystyką o tematyce komputerowej.

Zasoby serwisu obejmują zarówno programy opatrzone darmową licencją (Freeware, Open Sources) jaki i testowe aplikacja opatrzone licencją testową (Trial lub Shareware). Miesięcznie, według badania Megapanel PBI/Gemius z grudnia 2009, witrynę odwiedza ponad 2 mln użytkowników, miesięczna liczba odsłon to ponad 9 mln.

opineo_logo

Opineo.pl to niezależna platforma wspomagająca i aktywizująca do komunikacji konsumentów z firmami. Nasza niezależność gwarantuje wiarygodność opinii. Dzięki wiarygodnym opiniom, każdy może zapoznać się z opiniami innych kupujących o konkretnym sklepie internetowym, firmie czy produkcie. Osoby korzystające z Opineo.pl otrzymują więc bezcenne informacje, poparte doświadczeniami setek tysięcy konsumentów.

Serwis powstał w 2006 roku jako odpowiedź na dynamiczny rozwój zakupów przez Internet, a wraz z nim konieczność weryfikacji jakości usług oferowanych przez tysiące polskich e-sprzedawców. Opineo.pl jest jednym z pierwszych polskich serwisów umożliwiających podejmowanie decyzji zakupowych na podstawie opinii społeczności internetowej. W efekcie, przez ponad 7 lat działalności udało nam się zgromadzić wokół Opineo.pl aktywną społeczność, która poprzez dzielenie się opiniami, pobudza sklepy internetowe do ciągłego podnoszenia standardów obsługi.

skapiec_logo-200

 

Skąpiec.pl jest serwisem propagującym zakupy w internecie. Potrafimy przy pomocy naszego oprogramowania przeglądać strony internetowe sklepów, tworzyć powiązania pomiędzy produktami z oferty i naszą bazą produktów oraz prezentować te wszystkie informacje naszym użytkownikom.

Skąpiec.pl nie jest sklepem i niczego nie sprzedaje. Naszym zadaniem jest jedynie pokazywanie w którym sklepie dany towar można nabyć najtaniej i który sprzedawca posiada najlepszą opinię

Skąpiec.pl odwiedza miesięcznie ok. 2 mln unikalnych użytkowników wykonując ponad 19 mln odsłon. (dane wg. Google Analitycs)

trivago_logo

Jako największa na świecie wyszukiwarka hoteli, trivago porównuje codziennie 713 058 hoteli z ponad 257 stron rezerwacyjnych i stawia sobie za cel stanie się pierwszym i niezależnym źródłem informacji dla podróżujacych, tak aby mogli oni zawsze znaleźć idealny hotel dla siebie w najniższej cenie.

Na ponad 50 platformach oraz w ponad 25 językach możesz śledzić wyniki światowej klasy technologii wyszukiwarki, mogącej pochwalić się nowoczesnym designem oraz wyczerpującymi informacjami na temat hoteli.

Dziękujemy