Panele LVT (najczęściej znane jako winylowe) to w dzisiejszych czasach coraz częściej spotykany sposób na wykończenie podłogi w domu, czy też mieszkaniu. Nie ma się tu czemu szczególnie dziwić. Prostota wykonania tych paneli sprawia, że łatwo dostosować je do każdej możliwej powierzchni. Czy to w jadalni, łazience, czy też nawet sypialni – wszędzie tam tego typu panele będą się doskonale prezentowały.

 

Możliwości jakie dają nam winylowe panele są zatem bardzo duże. W zależności od tego na co się ostatecznie zdecydujemy, możemy sprawić, że nasze pomieszczenia staną się jeszcze piękniejsze a korzystanie z nich jeszcze bardziej praktyczne. Jak podjąć w takim razie odpowiednią decyzję? Jeżeli się Państwo zastanawiacie, to firma SAGAR z Opola bardzo chętnie służy pomocą.

 

Panele winylowe od firmy SAGAR

Jeżeli cenicie sobie Państwo doskonały look swoich podłóg, a co za tym idzie także pewien komfort poruszania się, to lepszego wyboru być nie mogło. Proponowane przez opolską firmę panele winylowe to gwarancja trwałości i odporności na różnego rodzaju uszkodzenia i zabrudzenia. Utrzymanie ich w odpowiednim stanie nie będzie stanowiło dla Państwa poważniejszego problemu.

I to nie tylko jeśli chodzi o powierzchnie mieszkalne, ale np. też hotelowe (bez względu na aranżacją wnętrza). Tym bardziej w miejscach, gdzie mamy do czynienia z bardzo natężonym ruchem. Wygląd nie tylko klasyczny, ale także kamienia oraz naturalnego drewna – takie wzory na naszej podłodze są z SAGAR jak najbardziej możliwe.

 

Bezpieczne panele

Co warte jest także podkreślenia – podłogi winylowe, w jakie możemy wyposażyć nasze mieszkania dzięki firmie SAGAR, to także gwarancja przede wszystkim bezpieczeństwa. W placówkach medycznych, gdzie mamy sale operacyjne – to na pewno właściwe rozwiązanie. Także w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością sprzętu informatycznego (serwerownie) czy w pomieszczeniach typowo przemysłowych (np. zakłady chemiczne) płytki LVT na pewno znajdą swoje zastosowanie.

Nie trzeba chyba nikogo szczególnie przekonywać, jak ważna w tych miejscach jest swoboda bezpiecznego poruszania się, bez konieczności narażania się na groźny wypadek. Podłogi winylowe SAGAR są bezpieczne, estetycznie i łatwe w utrzymaniu czystości. Jak widać – możemy tutaj bardzo wiele zyskać!

 

Wybór dobrych paneli

Przechodząc do przykładów, warto postawić na Polyfor – Affinity 255, będące autentyczną reprodukcją współczesnego i naturalnego drewna. Możemy zatem mieć idealny panel winylowy, w sam raz do przestrzeni komercyjnych. Takie wzory jak Aspen Prime czy Aspen Champagne Oak, będą doskonale się komponowały w wielu wnętrzach. Forbo – Allura to z kolei gwarancja naturalnego i realistycznego wrażenia z wykorzystaniem najlepszych technik produkcyjncyh i różnych form, w wersjach: Wood, Abstract, Stone oraz Strips. Gwarancja najwyżej jakości! Z kolei Tarkett to idealna marka do podłóg w zależności od tego, jakie mamy natężenie ruchu. Przy dużym, sprawdzą się Tapiflex Excellence, Esenstial, Stairs i Evolution. Jeżeli mówimy o mniejszym natężeniu, to polecamy Tarkett 203, 201, 200 oraz 202.

 

Wykładziny dywanowe

Nieco abstrahując od powyższych przykładów, firma SAGAR proponuje nam również coś w sam raz do niewielkich przestrzeni, gdzie wartość estetyczna i wygoda odgrywają szczególną rolę. Mowa tu o przestrzeniach biurowych, a nawet takich miejscach, jak salony piękności. Również wykładziny dywanowe mogą zapewnić nam trwałość i wytrzymałość (odpowiednio do aranżacji). SAGAR proponuje nam m.in. wykładziny obiektowe Kontrakt Partner.

W ramach tej marki mamy: Chic (doskonałe do hoteli, apartamentów i przedszkoli), London (pomieszczenia mieszkalne, biura, hotele) oraz Zodiac (hotele, restauracje, apartamenty). Z kolei w ramach marki FORBO mamy np. wykładziny dywanowe igłowane jak Markant (wykonane z włókien poliamidowych) oraz w płytkach – Cięta Tessera (tuftowane cięte), które w sam raz odnajdą się np. w salach konferencyjnych.