Mokra podłoga w garażu po deszczu, liście i piasek w każdym kącie, to dobrze znane Ci widoki? Prawdopodobnie winowajcą jest nieszczelna brama garażowa.

 

Mimo najszczerszych chęci producenci bram garażowych nie w stanie dopasować bramy do każdej posadzki (a te potrafią być naprawdę nierówne), dlatego między bramą a podłogą pojawia się niewielka szczelina. To przez nią insekty, woda, piasek i wiatr dostają się do wnętrza. Na szczęście jest szybki i skuteczny sposób na jej usunięcie.

 

Wytrzymały próg garażowy

Praktyczny próg garażowy marki Steigner to uszczelka do bramy garażowej, która jest montowana między podłogą a bramą. Element został wykonany z materiału EPDM, który słynie ze swoich właściwości. Przede wszystkim próg jest odporny na odkształcenia, warunki atmosferyczne, zmiany temperatur oraz na starzenie się. Dlatego może być montowany nie tylko w przydomowym garażu, ale także na hali przemysłowej i w magazynie.

Przyklejona uszczelka spełnia swoje zadanie przez wiele lat, skutecznie chroniąc wnętrze garażu przed wodą, pyłami, insektami i śniegiem. Sam przejazd przez próg garażowy jest prawie nieodczuwalny.

 

Zalety uszczelki do bramy garażowej

Unikalny kształt progu garażowego sprawia, że jest bezpieczny dla opon, woda nie wpływa do środka, a szczelina między podłogą a bramą całkowicie znika. To wszystko jest zasługą tak wyprofilowanego garbu. Koniec zmartwień! Instalacja uszczelki do bramy garażowej zajmuje kilka minut i wymaga jedynie kleju montażowego.

Próg garażowy Steigner uchroni garaż w czasie deszczu, dlatego warto zainstalować go już teraz w czasie wakacji, gdy pogoda potrafi być równie kapryśna. Montaż progu garażowego nie tylko poprawia szczelność bramy, ale także pozwala na zaoszczędzenie kosztów ogrzewania, a to dobra wiadomość dla właścicieli garaży będących częścią budynku domu.

 

Zabezpiecz swój garaż przed złą pogodą

Uszczelka garażowa marki Steigner jest dostępna w sklepie Jumbo Shop w dwóch rozmiarach, co pozwala na szybkie i dokładne dopasowanie progu do szczeliny. Jeśli nie wiesz, który model będzie dla Ciebie najlepszy, konsultanci Jumbo Shop chętnie pomogą w wyborze.