Mieszkanie to miejsce, które kojarzy nam się z bezpieczeństwem, komfortem oraz ogólnym spokojem. Nic więc dziwnego, że chcemy aby wyposażenie tego domu było takie jak sobie wymarzymy. Przeróżne kolory ścian, dopasowane meble i ciekawe dodatki sprawiają, że dom zdobywa duszę. Dzisiaj trudno też pominąć rolety, które zapewniają zarówno osłonę przed słońcem, ale również są dobrą ochroną przed niechcianymi spojrzeniami sąsiadów. Gdzie więc znaleźć rolety na miarę swoich potrzeb?

 

Rolety dzień-noc zagościły w polskich domach na dobre!

Zdecydowany must have ostatnich sezonów czyli rolety dzień-noc, które nadadzą naszemu domowi oryginalny klimat, a także ochronią nas przed nadmiernym słońcem w ciągu dnia. Rolety tego rodzaju wyróżniają się spośród pozostałych rodzajów wykorzystaniem tkaniny i ułożeniem jej w poziome pasy. Pasy te mogą być ustawione przez klienta według jego potrzeb dzięki czemu możemy częściowo wpuścić dzienne światło do mieszkania lub całkowicie odciąć jego dopływ poprzez zmianę ustawienia pasów. Dostępne w marketach są rolety dzień-noc w trzech rodzajach: rolety mini, rolety w kasecie płaskiej oraz rolety w kasecie przestrzennej. Oprócz głównej funkcji ochrony przed słońcem, rolety te potrafią wkomponować się praktycznie w każde wnętrze czyniąc je jeszcze piękniejszym.

Dla posiadaczy okien dachowych wygodnym rozwiązaniem w dniach zbyt dużego natężenia światła są rolety dachowe. Numerem jeden wśród rodzajów rolet dachowych są żaluzje dachowe plisowane, które oprócz funkcji ustalenia właściwego zaciemnienia pomieszczenia, zachwycą swoim kształtem i wzbogacą każde wnętrze.

Jeśli Twoje pomieszczenie narażone jest na nieustanne promienie słoneczne, które je nagrzewają rozwiązaniem dla Ciebie okażą się rolety termiczne. W sprzedaży są rolety termiczne podgumowane w wersji mini, rolety termiczne w kasecie płaskiej oraz rolety termiczne podgumowane w kasecie przestrzennej. Rolety termiczne pomogą w utrzymaniu optymalnej temperatury mieszkania, a dodatkowo nasz pokój będzie idealnie zaciemniony.

Ponadto możemy zakupić moskitiery dopasowane do wymiarów okna. Moskitiery czyli specjalne siatki, które zamieszcza się w oknach, chronią nas przed różnymi owadami przez co w czasie ich pojawienia się bez strachu możemy korzystać z dostępu świeżego powietrza. Jeśli nieproszone muchy, osy czy komary są Twoim problemem, nie trać czasu i zamontuj moskitiery, które raz na zawsze rozwiążą Twój problem.
Sklep internetowy rollcenter.pl proponuje rolety na wymiar, dostosowane do osobistych potrzeb każdego klienta. Duży wybór rodzajów, kolorów oraz rozmiarów rolet sprawia, że sklep ten to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Co więc znajdziemy w ofercie sklepu? Znajdziemy głównie dużą liczbę praktycznych rolet, które będą dobrze prezentowały się w naszych oknach.

Rolety, a dokładnie ich instalacja nie wymaga od klienta inwazyjnych zmian. Użytkownicy mogą zapomnieć o śrubach czy klejach na ramach okiennych, ponieważ sklep w swojej ofercie posiada rolety montowane na tak zwane haczyki. Montaż rolet jest zdumiewająco łatwy i przyjemny i nikomu nie sprawi większego kłopotu. Jeśli jednak wystąpi jakikolwiek problem z zamontowaniem zakupionej żaluzji na stronie klienci mogą znaleźć przydatne artykuły, które rozwieją wątpliwości związane z montażem.