Trendy ecommerce bezlitośnie wskazują na Shopify jako na najbardziej zaawansowaną platformę sprzedażową. Prężnie działa za granicą, a obecnie rozwija swoje podwoje w Polsce. Jak wykorzystać ten moment?

Shopify – globalne sklepy internetowe

Każdy właściciel sklepu internetowego mierzy się z wyzwaniami platform do sprzedaży. Shopify, jako najpopularniejsza platforma sklepowa na świecie, dopiero raczkuje w Polsce. Dlatego staramy się pomóc wykorzystać jej potencjał nieprzekonanym jeszcze przedsiębiorcom. Shopify Polska ma za zadanie wyznaczać standardy i trendy w e-commerce, pomoc w ekspansji na rynki zagraniczne i w obsłudze polskich sklepów internetowych.

 

Wsparcie sklepów internetowych

Właściciele sklepów internetowych mogą skorzystać z naszej oferty, która obejmuje: polskie płatności Shopify, tłumaczenie na język polski, konfiguracje dostawi ogólną konfigurację, dostosowanie wyglądu, a także podłączenie narzędzi marketingowych, by zaistnieć od razu w mediach społecznościowych. Social commerce to obecnie podstawa, od której nie ma wyjątków. E- commerce musi być także dostępne zarówno w urządzeniach mobilnych, jak i dostosowane do każdego systemu na komputerach klientów.

Różnice między Shopify a WooCommerce

Żeby zapewnić najlepsze doświadczenie zakupowe klientom, masz do wyboru wiele platform zakupowych. WooCommerce to znana wtyczka do WordPressa, która umożliwia Ci swobodne zmiany w swoim sklepie internetowym. Właścicieli sklepów internetowych zniechęca jednak fakt, że do obsługi zamówień internetowych wymagana jest w WooCommerce własna domena oraz wykupiony hosting.

Shopify z kolei dostarcza w branży e-commerce swój hosting, do sklepu dopasowana jest także domena tymczasowa, którą w każdej chwili możesz zmienić na docelową. Oferuje także certyfikat bezpieczeństwa SSL, podczas gdy w WooCommerce to osobna kwestia. Tak więc zestawienie Shopify vs WooCommerce przemawia na korzyść pierwszej platformy.

 

Pomoc w świecie e-commerce

Twórcy Shopify nie tylko oferują produkty w pełni sprawdzone na całym świecie, ale i różnorodną społeczność tworzoną przez deweloperów, projektantów itp. Dzięki nim zawsze możesz liczyć na kontakt z Shopify Support i udzielone wsparcie. Pamiętaj, że klienci dokonują zakupów online poprzez platformę Shopify od wielu lat, więc większość problemów została już dokładnie przerobiona.

Centrum Pomocy Shopify to potężna baza wiedzy, czynna 24/7, w której zawsze znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Kontakt przez czat na żywo oraz pomoc Dedykowanego Managera pozwoli Ci wnieść swój sklep internetowy na nowy poziom.