Jaki jest najlepszy sposób, aby być na bieżąco ze stale poszerzającą się ofertą seriali polskich i zagranicznych na platformach takich jak Netflix, HBO czy w TV? Systematyczność i dobre rozeznanie w materii! Aby nie przegapić żadnej najnowszej premiery serialu i zawsze wiedzieć kiedy wychodzi nowy sezon ulubionej produkcji, warto zaopatrzyć się w specjalne czasopismo-przewodnik po Świecie Seriali. Z dwutygodnikiem Świat Seriali dowiesz się jeszcze więcej o najpopularniejszych produkcjach serialowych i poznasz losy bohaterów oraz sprawdzisz materiały dodatkowe zza kadru. Wejdź do nieskończonego świata seriali wraz z prenumeratą najpopularniejszego dwutygodnika poświęconego właśnie tej tematyce. Sprawdź jakie to proste!

 

Świat Seriali – co to?

Świat Seriali to jedyne pismo na rynku w całości poświęcone serialom. Jego wyróżnikiem jest serialowy pilot – szczegółowy, przejrzysty i kompletny plan emisji seriali na nadchodzące dwa tygodnie oraz przewodnik po serialach – zawierający omówienia aktualnych i nadchodzących serialowych wątków.

Najmocniejszą stroną Świata Seriali są szczegółowe i wyczerpujące streszczenia odcinków seriali. W każdym wydaniu znaleźć można również: wywiady z gwiazdami, serialowe ciekawostki, sylwetki aktorów, kulisy najważniejszych seriali, zwroty akcji, plakaty. Pismo przypomina również sylwetki gwiazd i serialowe hity sprzed lat oraz prezentuje największe gwiazdy i najpopularniejsze seriale.

W dwutygodniku znajdziesz zawsze przewodnik po serialach, streszczenia ostatnich odcinków oraz zapowiedzi kolejnych, przybliżenie postaci serialowych, reportaże z planu filmowego, program seriali.

Zamówienie Świata seriali w prenumeracie jeszcze nigdy nie było tak proste!

Prenumerata dwutygodnika Świat Seriali to bardzo proste i wygodne rozwiązanie, które daje wiele korzyści. Po pierwsze zamawiając w prenumeracie oszczędzasz czas i pieniądze, a po drugie zyskujesz regularny dostęp do ulubionego czasopisma oraz liczne dodatki dostępne wyłącznie dla prenumeratorów. Wybór prenumeraty dopasowanej do Twoich potrzeb jest bardzo prosty – wystarczy tylko kilka kroków, żeby zawsze cieszyć się świeżym wydaniem Świata Seriali.

Po pierwsze, wybierz czy interesuje Cię prenumerata w formie papierowej czy elektronicznej. Po drugie, określ rodzaj wydania, jeżeli czasopismo ma kilka różnych opcji. Po trzecie, wybierz okres, na który chcesz zamówić prenumeratę, np. miesiąc, kwartał czy rok. Po czwarte, określ adres dostawy i zdecyduj, czy chcesz otrzymywać Świat Seriali prosto do domu, czy wolisz odebrać prenumeratę za darmo w wybranym Kiosku Ruchu.

Teraz wiesz już wszystko o dwutygodniku Świat Seriali! Sprawdź jak łatwo i wygodnie możesz zamówić regularną prenumeratę tego czasopisma na stronie: https://prenumerata.ruch.com.pl/prenumerata-swiat-seriali.

Zamawiając prenumeratę z szybką dostawą do domu lub najbliższego Kiosku Ruchu oszczędzasz czas i pieniądze! Koniec z czekaniem w kolejkach do kiosku, aby kupić najnowsze wydanie ulubionej gazety. Ponadto, zamawiając w prenumeracie sporo oszczędzasz na poszczególnych egzemplarzach. Wejdź na stronę Kiosku Ruchu i sprawdź wszystkie korzyści płynące z prenumeraty czasopisma Świat Seriali. Sprawdź opinie zadowolonych klientów, którzy już od dłuższego czasu cieszą się aktualnymi wydaniami Świata Seriali zawsze na czas, pod drzwiami swojego domu. Sprawdź jakie to wygodne i zamów teraz!