Wybierz Strona

Kategoria: Technika na 1 miejscu

Kompresor tłokowy 50l – najważniejsze informacje

Ciśnienie z opony może uchodzić bardzo powoli i nie zawsze przyczyną jest dziura.  Przyczynami tego są między innymi: nieszczelność zaworu, niedokładne przyleganie felgi do zaworu, czy nieszczelność kontaktu felgi z oponą. A co jeśli musimy szybko gdzieś jechać i nie jesteśmy w stanie wykonać wszystkich czynności naprawczych? Jedynym ratunkiem pozostaje dopompowanie powietrza za pomocą kompresora, czy tak też zwanej sprężarki.

Czytaj więcej

Dlaczego papierowe zdjęcia są nadal bardzo popularne?

Tradycyjne, papierowe zdjęcia większości z nas kojarzą się z dzieciństwem, starymi analogowymi aparatami i wywoływaniem zdjęć w stacjonarnych laboratoriach fotograficznych. W tamtych czasach zostawialiśmy swoją kliszę i po kilku dniach z niecierpliwością oraz z dozą ekscytacji pędziliśmy po papierowe odbitki. Niestety wtedy nie mieliśmy wpływu na końcowy efekt zdjęcia, dlatego też zawsze gotowe, wydrukowane zdjęcia były niespodzianką. Obecnie sytuacja się diametralnie zmieniła.

Czytaj więcej

Fotografia biznesowa – wykreuj swój wizerunek

Przedstawienie się swoim klientom z jak najlepszej strony zwykle kojarzy się nam z eleganckimi wizytówkami, odpowiednio przygotowaną stroną internetową i doskonałymi materiałami reklamowymi. To jednak nie wszystko, a wręcz to zdecydowanie za mało. Często zapominamy również o tym, jak bardzo ważny jest nasz własny wizerunek – nasza twarz, postawa, spojrzenie i gesty.

Czytaj więcej
Ładuję