Kategoria: Fotografia

Ranking: lampy studyjne – kwiecień 2017

Poniższe zestawienie przygotowano w oparciu o statystyki porównywarki Skąpiec.pl i ukazuje preferencje zakupowe internautów. Na skróty Najpopularniejszy produkt: Yongnuo lampa diodowa LED YN-300 Air 3200-5500K), procent odsłon: 18.18. Najbardziej dostępny produkt: Quantuum Lampa błyskowa Pulse 800, liczba sklepów: 3. Najtańszy produkt: Yongnuo lampa diodowa LED YN-300 Air 3200-5500K), cena od: 189,00 zł. Najdroższy produkt: Quantuum Fomex HD 1000Ws lampa studyjna, cena do: 2 789,00 zł. Ranking producentów W zeszłym miesiącu odznaczającym się największym wzięciem producentem artykułów w kategorii „Lampy studyjne” okazała się firma Quantuum. Była ona wybierana przez 30.19% internautów korzystających ze Skąpiec.pl. i Elfo zajęły kolejne pozycje i...

Read More

 

Porady

Zwalczanie szkodników

Najwięcej szkód w ogrodach przydomowych wyrządzają ślimaki, krety i owady. Nie należy zapominać, że są częścią ekosystemu i swoje zadania do spełnienia mają. Jednak gdy pojawia się ich zbyt dużo to mogą powodować straty odczuwalne.


Nowoczesny Balkon 0

Jaki powinien być nowoczesny balkon?

Styl nowoczesny w ostatnim czasie na dobre zagościł w wielu wnętrzach. Jednak bardzo często jest on wykorzystywany również między innymi na balkonach. Zatem czym się charakteryzuje?


Sluchawki Montaz

Nie zapomnij spakować słuchawek!

Na ostatnia chwilę zostawiamy sobie przygotowanie urlopowej play listy – bez względu na to czy na na karcie pamięci czy w chmurze. A czy o sprawdzeniu słuchawek pamiętamy?


Garage door in Vancouver, Canada.

Próg garażowy, czyli najlepsza ochrona garażu przed deszczem

Mokra podłoga w garażu po deszczu, liście i piasek w każdym kącie, to dobrze znane Ci widoki? Prawdopodobnie winowajcą jest nieszczelna brama garażowa.