Wybierz Strona

Kup w empik.com

Kategoria: Fotografia

Fotografia

Najnowszy

MONTAŻ – Co to takiego?

Montaż? Phi! Co w tym takiego trudnego? Składa się obraz do obrazka i już. Co ci montażyści robią dziesięć godzin, skoro później powstaje dwie i pół minuty filmu?

 

Porady

Sejf w domu – dlaczego warto go mieć?

Pieniądze trzymamy w banku, a biżuterię nosimy zawsze przy sobie. Sejf kojarzy nam się z milionerami. Nawet nie przychodzi nam do głowy, że i nam mógłby się przydać. Dlaczego warto pomyśleć o zakupie sejfu do swojego domu lub biura? Jakie możemy mieć z tego korzyści?


Co warto zobaczyć w województwie świętokrzyskim?

Podróże po Polsce mogą być z całą pewnością ciekawe i inspirujące. Jednym z województw, które warto odwiedzić jest z całą pewnością województwo świętokrzyskie. Stolicą województwa są Kielce, ale nie jest to jedyne interesujące miasto, które warto odwiedzić będąc w tej części naszego kraju. Na wycieczkę warto jednak wybrać się z podręcznym przewodnikiem lub mapą turystyczną. Odpowiedni plan ułatwi nam sprawne zwiedzenie jak największej ilości interesujących nas miejsc w możliwie krótkim czasie.


Czy panele słoneczne są opłacalne?

Jeszcze kilkanaście lat temu myśl zamienienia tradycyjnych źródeł energii na te bardziej innowacyjne, wydawałaby się co najmniej dziwna. Współcześnie wykorzystywanie alternatywnych źródeł energii staje się codziennością. Do najbardziej popularnych zalicza się energię słoneczną.


Jak zadbać o ogród jesienią?

Piękny ogród to wyzwanie i cel każdego posiadacza własnego kawałka przydomowej przestrzeni. Ogród jest wizytówką domu i jego właścicieli, dlatego warto poświęcić czas na niezbędne prace w ogrodzie, aby każdego roku cieszyć się otoczeniem bujnej zieleni wokół naszego domu.