Kategoria: Informatyka

Przechowywanie danych w chmurze – wady i zalety

Przechowywanie danych to coraz większy problem dla użytkowników, którzy poszukują rozwiązań, zapewniających im dostęp do ich plików bez względu na miejsce przebywania. W dobie mody na urządzenia mobilne na popularności zyskują wszelkie rozwiązania związane z udostępnianiem plików w chmurze.

Read More

Jak robić zakupy online?

Coraz częściej korzystamy ze sklepów online zamiast tradycyjnych zakupów w stacjonarnych sklepach. Nic dziwnego, bowiem kupowanie online jest niesamowicie wygodne i może przynieść wiele korzyści.

Read More
  • 1
  • 2

 

Porady

Zwalczanie szkodników

Najwięcej szkód w ogrodach przydomowych wyrządzają ślimaki, krety i owady. Nie należy zapominać, że są częścią ekosystemu i swoje zadania do spełnienia mają. Jednak gdy pojawia się ich zbyt dużo to mogą powodować straty odczuwalne.


Nowoczesny Balkon 0

Jaki powinien być nowoczesny balkon?

Styl nowoczesny w ostatnim czasie na dobre zagościł w wielu wnętrzach. Jednak bardzo często jest on wykorzystywany również między innymi na balkonach. Zatem czym się charakteryzuje?


Sluchawki Montaz

Nie zapomnij spakować słuchawek!

Na ostatnia chwilę zostawiamy sobie przygotowanie urlopowej play listy – bez względu na to czy na na karcie pamięci czy w chmurze. A czy o sprawdzeniu słuchawek pamiętamy?


Garage door in Vancouver, Canada.

Próg garażowy, czyli najlepsza ochrona garażu przed deszczem

Mokra podłoga w garażu po deszczu, liście i piasek w każdym kącie, to dobrze znane Ci widoki? Prawdopodobnie winowajcą jest nieszczelna brama garażowa.