Wybierz Strona

Kup w empik.com
 

Porady

Co warto wiedzieć o oświetleniu solarnym na taras?

Lampy solarne są efektowne i funkcjonalne. Doskonale nadają się na taras. Ich design ożywi przydomową przestrzeń i nada jej niepowtarzalnego charakteru. Oczywiście oświetlenie solarne ma o wiele więcej zalet. Warto dowiedzieć się o nim więcej.


Świat seriali – wszystkie seriale w zasięgu Twojej ręki

Jaki jest najlepszy sposób, aby być na bieżąco ze stale poszerzającą się ofertą seriali polskich i zagranicznych na platformach takich jak Netflix, HBO czy w TV? Systematyczność i dobre rozeznanie w materii! Aby nie przegapić żadnej najnowszej premiery serialu i zawsze wiedzieć kiedy wychodzi nowy sezon ulubionej produkcji, warto zaopatrzyć się w specjalne czasopismo-przewodnik po Świecie Seriali. Z dwutygodnikiem Świat Seriali dowiesz się jeszcze więcej o najpopularniejszych produkcjach serialowych i poznasz losy bohaterów oraz sprawdzisz materiały dodatkowe zza kadru. Wejdź do nieskończonego świata seriali wraz z prenumeratą najpopularniejszego dwutygodnika poświęconego właśnie tej tematyce. Sprawdź jakie to proste!


Jak używać klimatyzacji, żeby się nie przeziębić?

Ocieplenie klimatu stało się faktem, lata mamy coraz bardziej gorące. Powoduje to, że w wielu przypadkach trudno nam wytrzymać. Bardzo wysokie temperatury są niedobre zwłaszcza dla osób starszych albo mających problemy zdrowotne. Stąd bardzo chętnie montujemy systemy klimatyzacji, z których później intensywnie korzystamy. Uważajmy jednak, by nie doprowadzić się do przeziębienia.


Jak wybrać stół konferencyjny?

Stół konferencyjny to nierzadko wizytówka firmy. To właśnie przy nim rodzą się najtrafniejsze pomysły, tu odbywają się przynoszące korzyści spotkania biznesowe. Stoły konferencyjne są nieodłącznym elementem sali konferencyjnej, która jest wykorzystywana podczas spotkań zarówno z pracownikami, jak i klientami. Przy stole konferencyjnym odbywa się nieraz prawdziwa „burza mózgów”, która mobilizuje zespół do efektywniejszej pracy. A jak go wybrać, by było funkcjonalny i praktyczny? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.