Wózek Bugaboo to lekki składany stelaż, który świetnie nadaje się zarówno do montażu na nim gondoli, jak i modułu do stworzenia wózka spacerowego.

 

Jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru wózka dla dziecka? Przede wszystkim warto postawić na wytrzymałe konstrukcje. Najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem są natomiast wózki uniwersalne, czyli takie, które towarzyszą malcowi od narodzin do chwili, gdy w ogóle przestaje korzystać z tego środka transportu. Jaką markę wózka wybrać? W tym wypadku najlepiej kierować się opiniami użytkowników. Jednym z najlepiej ocenianych produktów jest wózek Bugaboo. Dlaczego?

 

Wózek Bugaboo – produkt dla wymagających klientów

Bugaboo to holenderska firma produkująca artykuły dziecięce klasy premium. Słynie przede wszystkim z wysokiej jakości wózków. Stworzyła produkt wyjątkowy – praktyczny, prosty w obsłudze i niemal niezniszczalny wózek, który towarzyszy malcowi przez kilka pierwszych lat jego życia. Ten sam egzemplarz będzie bezproblemowo służył także kolejnym dzieciom w rodzinie. Produkt cechuje się minimalistyczną, a zarazem nowoczesną stylistyką. Zwraca też uwagę wysoką jakością wykończenia. Jego konstruktorzy skupili się na detalach oraz wygodzie użytkowania. To dlatego wózki tej marki są tak wygodne i łatwe w codziennym użytkowaniu. Zapewniają też wysoki komfort podróżującym w nim dzieciom.

 

Szeroki wybór dla aktywnych rodziców

Marka Bugaboo proponuje swoim klientom kilka wersji stelaży do wózków. Wśród nich są wersje standardowe do codziennych spacerów w pobliżu domu. W ofercie jest też wózek Bugaboo stworzony z myślą o podróżach – jest lekki, kompaktowy i nie zajmuje wiele miejsca po złożeniu. Doskonale nadaje się do przewożenia w bagażniku samochodu lub jako bagaż podręczny w samolocie. Bugaboo oferuje również sportowe wersje stelaży – to konstrukcje stworzone np. z myślą o bieganiu. Do wózka możemy dokupić szereg różnego rodzaju akcesoriów dodatkowych: osłony, pokrowce przeciwdeszczowe, torby i sakwy, a także śpiworki.