Rozwój nowych technologii oraz ogromna konkurencja wśród operatorów spowodowały, że aby utrzymać się na rynku, konieczne jest urozmaicanie usług o najnowocześniejsze rozwiązania. Jednym z nich jest ciesząca się od kilku miesięcy dużą popularnością telewizja światłowodowa, która z dnia na dzień zdobywa coraz wierniejsze grono odbiorców. Zależy Ci na pozyskaniu kolejnej grupy klientów? Jeśli tak, to koniecznie przeczytaj nasz najnowszy wpis! Przedstawiamy w nim zalety telewizji światłowodowej!

 

Wysoka jakość obrazu

Korzystanie z technologii światłowodowej ma wiele plusów. Jednym z nich jest szybki i niezawodny internet oraz możliwość pobierania i wysyłania danych bez ograniczeń, co zapewnia stały dostęp do informacji. W przypadku telewizji światłowodowej mocną stroną są kanały w jakości FULL HD, a to docenia coraz więcej odbiorców. W ciągu ostatnich kilku lat oferta programowa największych stacji poszła do przodu, a stacje prześcigają się w emitowaniu coraz to nowszych filmów i seriali, które tworzone są w wysokiej jakości. Chcesz, aby Twoi klienci byli zadowoleni i mieli szansę obejrzeć kinowy hit ostatnich lat w domowym zaciszu?

Telewizja światłowodowa gwarantuje nie tylko możliwość nadawania kanałów w jakości FULL HD, ale sprosta też interesującej wszystkich wielbicieli technologii jakości 4K UHD.

 

Innowacyjne rozwiązania

Poważnie myślisz o wprowadzeniu telewizji światłowodowej do swoich usług? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy http://www.evio.info! Dlaczego warto? Decydując się na współpracę z tą marką możesz być pewien, że zapewnisz swoim klientom dostęp do innowacyjnych rozwiązań. Jakich? Na Twoją uwagę zasługuje przynajmniej kilka. Pierwszym z nich jest eSTB, czyli wynajem (lub zakup – jak wolisz) najnowocześniejszych dekoderów cyfrowych, dzięki którym możliwy będzie nieograniczony dostęp do wysokiej jakości telewizji. Z kolei eGo! umożliwi odbiorcom oglądanie ulubionych audycji na urządzeniach mobilnych, np. tabletach, a usługa eCDN, czyli dystrybucja kontentu TV, podniesie jakość oferowanego przez Ciebie sygnału. Żadna firma, a zwłaszcza ta usługowa, nie może dziś obyć się też bez eCRM-u (opcji pozwalającej zarządzać usługami) oraz zabezpieczającego kontent TV przed nieautoryzowanym dostępem eDRM-u.

 

Odporność na zakłócenia

Wielokrotnie Twoi klienci skarżyli się na przerwy w dostępie do telewizji, zwłaszcza w czasie burz lub gwałtownych opadów? A może co jakiś czas na Twoich łączach pojawiają się zakłócenia magnetyczne? Dzięki światłowodom, czyli przezroczystym strukturom z włókna szklanego, nie musisz obawiać się, że odbiorcy będą mieli problem z odbiorem. Kable utworzone z takiego włókna są całkowicie odporne na wszelkie zakłócenia elektromagnetyczne, radiowe oraz atmosferyczne, a także na przesłuchy i szumy – posiadacze telewizji światłowodowej będą mogli cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie przez cały rok, bez względu na porę roku czy miejsce zamieszkania!