Wybierz Strona

Kategoria: Technika na 1 miejscu

Dlaczego papierowe zdjęcia są nadal bardzo popularne?

Tradycyjne, papierowe zdjęcia większości z nas kojarzą się z dzieciństwem, starymi analogowymi aparatami i wywoływaniem zdjęć w stacjonarnych laboratoriach fotograficznych. W tamtych czasach zostawialiśmy swoją kliszę i po kilku dniach z niecierpliwością oraz z dozą ekscytacji pędziliśmy po papierowe odbitki. Niestety wtedy nie mieliśmy wpływu na końcowy efekt zdjęcia, dlatego też zawsze gotowe, wydrukowane zdjęcia były niespodzianką. Obecnie sytuacja się diametralnie zmieniła.

Czytaj więcej

Fotografia biznesowa – wykreuj swój wizerunek

Przedstawienie się swoim klientom z jak najlepszej strony zwykle kojarzy się nam z eleganckimi wizytówkami, odpowiednio przygotowaną stroną internetową i doskonałymi materiałami reklamowymi. To jednak nie wszystko, a wręcz to zdecydowanie za mało. Często zapominamy również o tym, jak bardzo ważny jest nasz własny wizerunek – nasza twarz, postawa, spojrzenie i gesty.

Czytaj więcej

Jaka jest najlepsza metoda promocji sklepu internetowego w sieci?

Konkurencja w sieci jest tak ogromna że większość nowych firm, która stawia na pozyskiwanie klientów z sieci upada i to w pierwszym roku. Nie jest tak łatwo. Zakładając działalność gospodarczą i tworząc stronę internetową masz nad sobą jeszcze gruby żelbeton który składa się wyłącznie z Twej konkurencji. Rozbicie go jest niezwykle trudne i czasochłonne ale co najważniejsze mimo wszystko możliwe. Ten artykuł jest kierowany do osób które są właśnie w trakcie rozbijania tego betonu lub przystępują właśnie do prac, mających już jakąś wiedzę w zakresie pozycjonowania sklepów internetowych.

Czytaj więcej
Ładuję